پیام مدیریت

پیام مدیریت

جهان در حال پیشرفت است و با سرعت باورنکردنی قله های افتخار و تکنولوژی توسط کارخانجات معتبر و پیشرو ، فتح می شود ، هم اکنون در برهه ای از زمان بسر می بریم که کوچکترین غفلت و بی توجهی ، ما را از مسیر پیشرفت و رشد باز می دارد ، لذا وظیفه خود دانستیم که با تمام قوا ، با غیرت و غرور ایرانی و با تلاش همه جانبه ، ما نیز تلاش نماییم تا سهمی هر چند کوچک در پیشرفت و توسعه صنعت کاشی سرامیک را در ایران داشته باشیم.

استراتژی

استراتژی اصلی صبا کاشی الهام گرفته از برسی دیدگاه های کارخانجات موفق دنیا و مبتی بر درخواست های مشتریان می باشد.اعتقاد داریم در مسیر کیفیت ، مسیر بی پایانی است که با تلاش مداوم باید در مسیر آن حرکن نماییم و پس از رسیدن به قله های کیفیت سعی در حفظ و ارتقاء آن داشته باشیم.

رعایت سلایق مردم مناطق مختلف ایران و مشتریان عزیزمان در سرتاسر جهان و برنامه ریزی در جهت ایجاد طرح های این در خواست ها ، از اصول اساسی استراتژی های مدرن صبا کاشی می باشد.

جهت رسیدن به درجه رفیع تولیدات مبتنی بر مشتری محوری ، باید مداوم امکانات خود را بروز نماییم و در این راستا ، صبا کاشی خود را به امکانات چاپ دیجیتال با بالاترین تکنولوژی مجهز نموده و دستگاه های بروز رکتیفای محصولات نیز برای کالیبراسیون دقیق محصولات بکار گرفته شده است.

تکنولوژی تولید

احداث کارخانجات کاشی صبا با پیشرفته ترین و کامل ترین مجموعه ماشین آلات و تکنولوژی روز جهان از کمپانی ساکمی ایتالیا ، مبین تلاش بنیان گذاران این واحد برای تولید محصولاتی بروز می باشد.

پرس هایی با ظرفیت بالا ، خطوط کامل لعاب با دارا بودن ماشین آلات چاپ روتو و بهترین دستگاه های چاپ دیجیتال ، کوره های رولری مدرن که امکان پخت کامل انواع صبا کاشی را فراهم می نماید و استفاده از سیستم های رکتیفای ، مولتی سایز و سورت و بسته بندی اتوماتیک امکان تولیدات متنوع و کیفی را فراهم نموده است و واحدهای مجهز به آزمایشگاهی و کنترل کیفی میز بصورت مداوم کنترل کیفیت تولید را از مرحله انتخاب مواد اولیه تا مراحل مختلف تولید و سورت به انجام می رساند.

بروز رسانی مداوم ماشین آلات و امکانات جزو اصول اصلی و اساسی صبا کاشی است و در این راستا واحد R & D بصورت مداوم ، کار تحقیق و بروز رسانی را عهده دار می باشد.

رنگ

رنگ ها ، الهام گر حس های متفاوت اسنان ها در برخورد با یکدیگر و محیط می باشند.هر رنگی ، مفهوم خاصی را القا می نماید و رفتار ویژه ای را می طلبد.لذا انتخاب به موقع آن ها ، میتواند بیانگر شخصیت ویژگی های افراد باشد.در طرح های صبا کاشی از رنگ های برخاسته از دل طبیعت و رنگ ها و بافت های سنگ ها بیشترین بهره گرفته شده است.طرح های الهام گرفته از سنگ در صبا کاشی نشانگر صلابت ، استحکام ، لطافت و شادابی می باشد.

استفاده مداوم از طرح های برگرفته از طبیعت در محیط ، هیچگاه کسالت و خستگی به دنبال ندارد و رنگ های بکار رفته در سایر طرح ها نیز با مطالعه عمیق توسط کارشناسان معتبر انجام گرفته تا محصولی شایسته مصرف کنندگان محترم و در برگیرنده تمام سلایق آنها تولید و به بازار ارائه گردد.

کانسپت

برای ایجاد محیط های زیبا ، نیاز به علم و هنر فراوان داریم.طراحان بنام دنیا با آگاهی از علوم صنعت ساختمان و شهر سازی و با تلفیق هنر با آنها ، به طرح های بدیع ، زیبا و ایده ال دست می یابند که ثمره آن ایجاد شاهکارهای معماری در تمام جهان می باشد.صبا کاشی جهت دادن الگو های مناسب برای کاشی کاری در محیط های مختلف ساختمان ، گنجینه ای از تصاویر زیبا را که با محصولات صبا کاشی دکور و ارائه نموده است که آن ها دست اندرکاران ساختمان و طراحان را جهت چگونگی انجام کاشی کاری در محیط های مختلف از جمله لابی هتل ها ، فضاهای داخلی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی هدایت نماید.اعتقاد داریم مصرف تولیدی این شرکت زمانی کامل و عالی خواهد بود که با طرحی مناسب در محیط اجرا گردد و توسط نصابانی ماهر نیز نصب گردد.

  • استراتژی
  • تکنولوژی تولید
  • رنگ
  • کانسپت

محصولات ما

سایز محصولات صبا کاشی تنوع بالایی دارد و از نظر سایز نیز محدود نمی باشد و انعطاف پذیری در تولید و ارائه محصول از اساسی ترین خصوصیات صبا کاشی می باشد.این ابعاد شامل سایزهای 25*25 - 50*50 - 60*60 -60*25 - 60*30 - 90*30 - 90*60 - 90*15 و به زودی سایز های 120*40 و 75*30 سانتیمتر می باشد.

  • همه

مطالب

فتوگالری

1396/03/26 6:57 PM
با بهره گیری از سبک های مدرن و متفاوت معماری و هنر چیدمان کاشی های سرامیکی ، محیط های با شکوهی را تصویر نموده ایم تا شما انتخاب آسوده و عالی را داشته باشید و اعتقاد داریم هر گاه هر طرحی از مصولات صبا کاشی به ترکیب آرمانی و کمپوزیسیونی مناسب برسد ، زحمات ما به بار نشسته است.این مجموعه خدمتی است توسط صبا کاشی به طراحان ، دکوراتورها ، معماران و حتی اشخاص عادی تا برای هر طرح صبا کاشی با توجه به رنگ و سایز آن فضایی مدرن و زیبا ایجاد نمایند.

حفظ محیط زیست

1396/03/02 02:38 ب.ظ
صبا کاشی ، یکی از اصلی ترین رسالت های خود را حفظ محیط زیست و کمک به حفظ و نگهداری آن می داند.انتخاب تکنولوژی تولید و روند پروسه تولید ، بدقت انتخاب شده است تا کمترین آلودگی به محیط زیست تحمیل شود و بر این باوریم که تمام واحد های تولیدی منطقه باید با تلاش همه جانبه ، سعی در ترمیم و حفظ و تعمیم محیط زیست ، فضای سبز و آسمان آبی داشته باشند.